Дорогі колеги,

З радістю повідомляємо про створення на базі факультету іноземних мов  Вінницького державного педагогічного університету, спілки освітян ” Community of Educators: Uniting for Justice and Equity” (CE:UJE), філії міжнародної організації – Global Community Uniting for Equity. Метою організації є розвиток партнерських зв’язків між освітянами різних країн у галузі науки та освіти.
Робота над створенням організації розпочалась у 2017 році нa конференції в м.Оттава, Канада.

31 січня відбулась перша координаційна онлайн зустріч Голови української філії доцента Ямчинської Т.І. з виконавчим директором організації в США Доктором Клеєм Старлінгом (професором Орегонського університету), на якій обговорювалось майбутнє розширене засідання за участю представників філій інших країн, а також напрямки подальшої співпраці.

Ми повідомлятимемо Вам, як члену організації, про новини та заходи, що плануються, тому не дивуйтеся, якщо час-від-часу Ви отримуватимете від нас розсилки.

Сподіваємось, усі члени організації вже отримали від Д-ра Пауелла , професорa Південно- Східного університету штату Міссурі, членa координаційної ради Global Community Uniting for Equity, запрошення від імені GCUE до участі у конференції, яка відбудеться у США у вересні 2019р.

Заздалегідь вдячні за співпрацю.

Із запитаннями та пропозиціями прохання писати С.А.Кузьміній наsvitlanakuzmina@gmail.com

Від імені та за дорученням Правління

З повагою, С.А.Кузьміна

CE:UJE ВДПУ

Коментарі

Кращий коментар

img

текст коментаря

Автор - Ligula Eget