Svitlana Kuzmina

1 коментар

Svitlana Kuzmina Оприлюднено14:33 - 19.02.2020

GLOBAL COMMUNITIES UNITING FOR EQUITY
21 січня 2020 року відбулося перше засідання правління міжнародної організації Global Communities Uniting for Equity (GCUE) в новому році. Українська філія організації спільноти освітян “Об’єднуємось задля справедливості та рівності була представлена Тамарою Іванівною Ямчинскою – головою організації і Світланою Анатолїівною Кузьміною – її виконавчим директором. Засідання правління відбувалося в режимі Zoom конференції. Були присутні 7 членів правління, на чолі з новообраними президентом GCUE, професором університету Дейтон в штаті Огайо Памелою Янг, її заступником Рочондою Ненонене,викладачем університету Дейтон, Девідом Пауеллом з Південно-Східногоуніверситету штату Міссурі та ін. Загалом, були представлені країни США, Канада ,Україна, Гана.
На засіданні правління було заслухано і схвалено звіт виконавчого директора GCUE Клея Старліна про фінансову сторону роботи (допомога в будівництвi шкіл в Гані і спонсорування делегатів з інших країн на конференції в Дейтон у вересні 2019) за минулий 2019 рік.
Правління розглянуло та схвалило зміни до статуту GCUE, вислухало побажання представників філій в інших країнах щодо співпраці дочірніх організацій у сфері освіти у формі спільних гранатових освітніх і дослідницьких проектів та їх фінансування. Також було озвучено намір Клея Старлін приїхати до України в травні 2020р. Українська сторона підтвердила свою готовність прийняти гостей. Клей Старлiн відзвітував про свій візит до Малайзії і Марокко, де планується створення філій GCUE.

Напишіть відгук