Планове засідання членів правління “Global Community Uniting for Equity”.

Планове засідання членів правління “Global Community Uniting for Equity”.

20 січня 2022 року було проведено планове засідання членів правління “Global Community Uniting for Equity”. Засідання проводила президент Др. Памела Янг – професор університету Дейтон штату Огайо.  Присутні заслухали звіт  виконавчого директора  організації Клея Старліна.  Др. Старлін прозвітував про роботу організації, а саме: про проведення  віртуальної конференції“ Confronting Barriers and Building Bridges to Equity” в жовтні 2021, та роботу по розбудові “Global Community Uniting for Equity” і заохочення своїх членів до міжнародної співпраці та спільних  освітніх проектів. Наша філія була представлена на конференції “ Confronting Barriers and Building Bridges to Equity” 5 учасниками – викладачами Вінницького державного педагогічного університету імені М. Коцюбинського, Вінницького національного медичного університету та Київського національного лінгвістичного університету.

Було повідомлено, що Д-р. Давід Пауелл з Південно-східного Міссурійського університету,  США, завершив свою каденцію як президент “North American Community”. Члени правління привітали обрану на цю посаду Д-ра. Ерін Паркс з Оттавського університету, Канада. 

Також члени правління заслухали доповідь про фінансові справи. Інформацію про роботу філій (Колумбія, Гана, Україна) було схвалено і відмічена як успішна. Наприкінці членам правління  було запропоновано оцінити роботу директора К. Старліна і висловити побажання на наступний рік роботи. Українcька філія “Community of Educators Uniting for Justice and Equity” отримала право ввести до правління ще одного представника від своєї організації. Правління Спільноти освітян  бажає вам успіху і дякує за участь  у нашої організації.

Svitlana Kuzmina

Напишіть відгук